.

.

Дорман Возачот Страна Опашка Светло Собранието За Специфични Модели Крајслер Доџ Одговара изберете: 2004-ДОЏ ГРАНД КАРАВАН, 2004-КРАЈСЛЕР ТАУН И КАНТРИ

Дорман Возачот Страна Опашка Светло Собранието За Специфични Модели Крајслер Доџ Одговара изберете: 2004-ДОЏ ГРАНД КАРАВАН,

DEN 3.00
Износ

Треба нова опашка светлина собранието што изгледа, се вклопува и врши како оригиналот, за помалку од враќање во застапништвото? Оваа замена опашка светлина е изградена за да одговара на акциите опашка светлина на одредени возила за беспрекорна фикс. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Сигурна замена - овој склоп на опашката е дизајниран да изгледа и функционира како оригиналниот дел на одредени возила. Одлична вредност-оригинален квалитет на опремата по пониска цена. Издржливи материјали-цврста пластика штити од временските услови и условите на патот. Лесна инсталација-изградена за да одговара на точните оригинални димензии за правилно вклопување. Години на моделот на возилото Овој дел одговара : Крајслер Таун И Кантри : 2004, 2005, 2006, 2007 Доџ Караван : 2004, 2005, 2006, 2007 Доџ Гранд Караван : 2004, 2005, 2006, 2007.

R

Им се допаѓа и на купувачите