.

.

Terryерџ Машки 1,5 '' Тери суспензии

Terryерџ Машки 1,5 '' Тери суспензии

DEN 3.00
Износ

Terry 1,5 '' Terry Counserters нуди удобна алтернатива на обврзувачките ремени што ги одржуваат панталоните безбедно со леснотија. Метални спојки се прикачени пред и назад. 1.5 '' W. полиестер/еластичен. Избришете чиста. Увезени. Секојдневни суспензии за мажи од Georgeорџ.

R

Им се допаѓа и на купувачите