.

.

СОРБУС козметика шминка и накит за куќиште со голема складирање - Стилска суета, кутија за бања

СОРБУС козметика шминка и накит за куќиште со голема складирање - Стилска суета, кутија за бања

DEN 479.84
Износ

TTIRED на Rummaging преку фиоки за облеки, чанти и торби што се обидуваат да ви најдат омилена ставка за убавина? Направете го вашиот живот малку полесен со акрилик козметички и куќиште за складирање на шминка што ги организира сите ваши омилени најважни за шминка на едно место! Овој здрав, чист организатор на акрилна шминка вклучува 4 големи фиоки и 2 мали фиоки за да одговараат на разни козметички предмети со различна големина. Се одликува со отстранлив подлога за црна мрежа што ги одржува предметите за шминка заштитени и воспоставени. Фиоките се совршени за складирање на кармини, темели, бронзери, руменило, сенки за очи, буквари, прашоци и многу повеќе! Знам .. каков одличен заштеда на простор и време! Овој случај за складирање е изработен од акрилик што е чиста пластика што личи на стакло, но е многу посилна и побезбедна од стаклото. Има транспарентен случај што ќе ви овозможи лесно да пронајдете се што ви треба. Стилскиот и модерниот случај за складирање на акрилик додава рафинирање на секоја колекција за шминка. Донесува погодност и функционалност со тоа што секогаш можете да ја видите вашата шминка како што треба кога ви е потребна. Претворете ја целата ваша лабава шминка и козметика во вашиот многу сопствен убав бројач за убавина. Овој случај за складирање на шминка може да биде погодно складиран во бањи, бројачи на суета, гардероби и повеќето таблети. Исто така одличен подарок за секој lубител на шминка! Овој држач е погоден за дома или професионална употреба. Мери приближно 9,5 x 6,25 x 11,25 - шминка и четки не се вклучени.

R

Им се допаѓа и на купувачите