.

.

Тајни богатства женски кариран џогер за спиење

Тајни богатства женски кариран џогер за спиење

DEN 2.00
Износ

Сè е во врска со карирани на супер пријатни џогери за спиење на тајните богатства. Неверојатно удобно, овие ултра-меки панталони се задолжителни за спиење. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. Повлечете стајлинг. Заштитена нога. Карирана шема. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Карирани панталони за спиење џогер за жени од тајни богатства.

R

Им се допаѓа и на купувачите