.

.

Pantsенски манжетни панталони за спиење на essесика Симпсон со влечење на сатен

Pantsенски манжетни панталони за спиење на essесика Симпсон со влечење на сатен

DEN 351.84
Износ

Зошто да не се однесувате кон малку луксуз на крајот на денот? Панталоните за спиење на essесика Симпсон се меки меки и целосно удобни. Измиени за дополнително кадифен чувство, овие панталони со пижами имаат стилски дизајн на нозе, прилично сатенско влечење и две странични џебови. Толку симпатично, можеби ќе сакате да ги истрошите и околу. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Подигање : Среден пораст. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со вратоврска за влечење на сатен. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : мека четкана ткаенина; манжетни глуждови. Панталони за спиење за жени од essесика Симпсон.

R

Им се допаѓа и на купувачите