.

.

Софија интимира од панталоните за одблесоци со ребрести од Софија Вергара

Софија интимира од панталоните за одблесоци со ребрести од Софија Вергара

DEN 2.00
Износ

Само што пристигна : Удобно, ажурирање на проток за вашата дневна облека. Плетни панталони на софија Вергара, панталони со пламен, нежно ги прегрнуваат кривините со контурирање на телото, ребрести дизајн. Широка еластична лента за половината со прилагодлива влечење ви помага да го прилагодите вашиот фит, бидејќи ќе го направите официјално - време е да се опуштите. Совет за стил : Парот со нашиот исечен резервоар за координиран изглед. Од ексклузивната колекција на заплашувања на Софија Вергара за. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Acaban de Llegar, Con un nuevo изглед leajado y cómodo para tu colección de ropa de casa. Лос Панталонес де Дескансо Акампанадос де Теџидо де Пунто де Софија Вергара Абразан Суавементе Тус Курвас Кон Су Дисечо Аканаладо и Тал Контондео. Tienen una anka pretina alástica con un cordón ajustable que te permite ajustarlos a tu medida al comenzar oficialmente la hora de descanso. Консејо : póntelos con nuestra blusa de tirantes corta de la misma tela para un conjunto combinado. De la colección Exctusiva de ropa íntima de sofia vergara para. Материјал : 71% Рејон/29% полиестер/71% рајан; 29% полиестер. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5ʹ9ʺ y viste una talla pequeña„ s “. Fit : Вршено преку горната нога со 9-1/2 ”разгорена пом/адемадос en la parte superior de la pierno con un ruedo Acampanado de 9-1/2ʺ de Ancho. Подигање и инсејм : високи; 32 ”inseam/tiro alto; 32ʺ de largo de Enterepierna. Затворање : Повлечен стил со ребреста еластична лента за половината за дополнителна удобност/estilo fácil de poner con pretina elástica acanalada para más comodidad. Ockебови : Ниту еден/грев болилос. Карактеристики : контура, ребрести тело; Врза за влечење; Лого шарм лоциран под левата лента за половината/Pantalones contorneados y de tela acanalada; lazo con cordón ajustable; Amuleto con Logotipo en la parte inferior izquierda de la pretina. Panенски ребрести панталони од софија ги заплашуваат Софија Вергара. Земете го од самата Софија : „Обидувањето нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле“.

R

Им се допаѓа и на купувачите