.

.

Секогаш Современа Странична Маса Со Фиока И Две Корпи, Потресена Црна Боја

Секогаш Современа Странична Маса Со Фиока И Две Корпи, Потресена Црна Боја

DEN 2.67
Износ

Продавница Safavieh на . Заштедете Пари. Живеат Подобро.Сафавие Еверли Современа Странична Маса со Фиока И две корпи уредна мала странична маса со горната фиока и две отстранливи ткаени корпи од rан со рачки за исечоци, ова потресено црно парче е преполно со простор за складирање. Изработен од бор во потресена црна завршница, го олеснува наоѓањето на она што ви треба од кога било. Современиот дизајн додава шик изглед во вашиот дом. Издржлива рамка за долготрајна долговечност. Не е потребно собрание. Боја : Потресена Црна. Точка Димензии : 15 во. В х 11.8 во. Д х 27.6 во. Х.Димензии Фиока : 11.4 во. В х 9.1 во. Д х 4.7 во. Х.Димензии Кошница : 11.1 во. В х 10 во. Д х 6.8 во. Капацитет На Тежина : 45 килограми. секој оддел. Додатоци во животниот стил фотографија не е вклучена. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, бојата на некои ставки може малку да се разликува. Редовно прашувајте со мека, сува крпа. Никогаш не користете подмачкани или третирани крпи на лакирани завршетоци. Некои завршетоци може да се избришат со влажна (не влажна) крпа, проследена одеднаш со триење со сува крпа за отстранување на отпечатоци од прсти и дамки. За постојани дамки, нежно исчистете со мека крпа и раствор од вода и благ сапун, проверете дали ќе го избришете сувото. Користете лепливи влошки за филц, подлоги и подлоги за да го заштитите вашиот мебел.

R

Им се допаѓа и на купувачите