.

.

Седум девојки 7- Плетни од џин шорцеви од тексас

Седум девојки 7- Плетни од џин шорцеви од тексас

DEN 320.00
Износ

Ова плетено кратко половината ќе ви бидат нови омилени малечки! Удобна и подготвена за игра! Чувајте ја вашата млада дама удобна и стилска со овие плетени шорцеви од тексас на половината (големи девојки) од Седум7. Тие се направени од мека ткаенина од памучна мешавина од тексас со капчиња од капчиња и зашивање на контраст. Овие Seven7 шорцеви имаат пет џебови кои обезбедуваат доволно складирање за да ги задржат најважните работи и додатоци безбедни кога е во движење. Тие, исто така, се карактеризираат со врзана вратоврска што ги комплетираат шорцевите, кои се достапни во розовата боја на розови и девојки од 7, 8, 10, 14 и 16. Овие плетени шорцеви од половината прават шик додаток на нејзината случајна гардероба и се машини што се перат во студ вода со слични бои. Можете да ги исушите на тивок оган и да користите железо кога е потребно за какви било брчки. Seven7 плетенка на половината Деним Кратко (големи девојки) : Удобни и стилски плетени шорцеви од половината. Направено од мека памучна мешавина од тексас. 29% полиестер, 8% рајон, мешавина од памук, 1% спандекс. Капчиња полите и зашивање на контраст. 5 џебови за складирање додатоци. Врза за влечење. Боја : кесичка розова. Достапно во големината на девојчињата 7-16. Машина што се мие во ладна вода. Тргнете се суво на тивок оган. Користете железо кога е потребно. Деним краток. Плетена лента за половината.

R

Им се допаѓа и на купувачите