.

.

Garanimals Бебе девојки и Девојки девојки Деним и шорцеви со двојки

Garanimals Бебе девојки и Девојки девојки Деним и шорцеви со двојки

DEN 0.33
Износ

Измешајте и одговарајте на овие разноврсни шорцеви за да го комплетирате нејзиниот обичен изглед! Beе биде подготвена да го преземе денот во удобно флексибилно вклопување. 3-пакет вклучува : еден пар тексас шорцеви; Два пара шорцеви со двојки. Еластична половината со затворање на копчињата. Два странични џебови; Две џебови за лепенка. Деним шорцеви : 74% памук/25% полиестер/1% спандекс. Шорцеви од двојки : 98% памук/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. 3-пакувања шорцеви за девојчиња за бебиња и девојки за мали деца од Гаранималс.

R

Им се допаѓа и на купувачите