.

.

Чудо девојки девојки без ракави печатени римпер, големини 4- & плус

Чудо девојки девојки без ракави печатени римпер, големини 4- & плус

DEN 479.84
Износ

Совршено за плејдајти, денови на плажа, забави и многу повеќе, Wonder Nation Girls без ракави печатени Ruffle Romper е достапен во две забавни отпечатоци за светла летна забава. Lookе изгледа слатко и софистицирано, без разлика дали се спарувате со нејзините омилени патики или сандали. Децата заслужуваат облека што е забавно да се носи, направена да трае и да го слави своето немилосрдно чувство за чудо. Wonder Nation Girls Girls без ракави печатени Ruffle Romper, големини 4-18 & Plus : 98% полиестер, 2% Spandex Crepe. Faux јамка за завиткување со детали за шутнување. Две предни џебови. Машина за перење. Увезени. Достапно во Bubblegum Pink и Teal Beam. Големини : XS (4/5), S (6/6x), M (7/8), L (10/12), XL (14/16), XXL (18), 7/8 Plus, 10/12 Плус, 14/16 плус, 18 плус.

R

Им се допаѓа и на купувачите