.

.

Ранецот на лаптоп со лаптоп Едрик, се вклопува до 17in лаптопи, црно

Ранецот на лаптоп со лаптоп Едрик, се вклопува до 17in лаптопи, црно

DEN 2.67
Износ

Едноставно наведено ранци на сериите на Фул, Едрик, го револуционизираат начинот на кој ние го патуваме техничкото патување. Овие ранци се најцврсти и добро осмислени бидејќи имаат најлесните предни и странични функционални патенти. Може да го почувствувате квалитетот и вниманието на деталите во нивните дизајни кои содржат рефлексивни акценти на предните ленти за лице и рамото. Има простор за лаптоп до 17 инчи и вклучува ракав за таблети во предниот дел за лесен пристап. Ранецот, исто така, располага со повеќе предни и странични прегради за дополнително складирање. Подготвениот заден панел со проток на воздух ви помага да се оладите, додека рефлексивните акценти на лентата за рамото и предната помош ви помагаат да ве чуваат безбедни во текот на ноќта. Овој ранец е поддржан со гаранција од 1 година. Made from 1680 Denier ballistic nylon that is lightweight but durable and offers resistance to punctures, tears, and abrasions Dedicated compartment for a laptop up to 17 inches machine Interior flex divider pouch lets you organize items with ease Front panel organizer with a tablet storage sleeve to Чувајте го вашиот уред во предниот панел на Arm Rable Front Panel Slip Slipеб за да ги намалите слушалките или каблите за полнење предни панели за панели обезбедуваат совршен оддел за вашиот телефон со седиште во задниот панел со каналот за проток Рачките за грабнување се удобни и лесни за зафаќање на рефлексивни акценти на предното лице и лента за рамо за ноќна безбедност 1 година гаранција.

R

Им се допаѓа и на купувачите