.

.

Правда девојки изрез врат селанец макси фустан, големини xs-xxl

Правда девојки изрез врат селанец макси фустан, големини xs-xxl

DEN 288.00
Износ

Вашата фабрика за мода ќе ја сака правдата девојки за девојчиња, ноч на вратот селанец макси фустан. Овој ellвезден селски фустан има ретро-инспириран изречен врат со симпатични ресни, пукање на половината и супер проточно здолниште во следното омилено печатење на вашите девојки. Спарете го со својот омилен додаток за жлеб изглед што е сè нејзин! Достапно во крем цветни, француски морнарички цветни, слатки праска цветни. Сеопфатен селски принт. Детали за вратот со извалка со тасел. Бел ракав. Повеќе нивоа здолниште. Девојки од вратот селанец макси фустан од правда. Правдата нуди на тренд парчиња и класични најважни работи за да го надополни постојано развојот на вашата девојка.

R

Им се допаѓа и на купувачите