.

.

Девојки фустан со кошула А-линија

Девојки фустан со кошула А-линија

DEN 1.67
Износ

Облеката за кошула на девојчињата А-линија од Wonder Nation ќе го задржи вашето малечко во тренд и ќе се чувствува пријатно. Направено од мек полиестер со малку спандекс за совршен дел, овој фустан на девојчиња има сеопфатна шема со плата со три копчиња. Изградбата без ракави и А-линијата полите го прават овој совршен фустан за пролетно и летно време. Само партнер со симпатичен пар сандали за да создаде совршен ансамбл со топло време. Wonder Nation нуди најразлични удобни стилови за најразлични прилики и им овозможува на децата да бидат среќни, да се забавуваат и едноставно да бидат деца без да се грижат за тоа што го носат. Облека за кошула за девојчиња од чудо нација : 92% полиестер, 8% спандекс. Девојки фустан. Стил на маица. Без ракави. Преклопена јака. Плакета со три копчиња. А-линија полите. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, белило што не е хлор, кога е потребно, сува суво ниско, отстранете го навремено, средно железо кога е потребно.

R

Им се допаѓа и на купувачите