.

.

ИТ фустан на избледени слава

ИТ фустан на избледени слава

DEN 2.33
Износ

Овој фустан на девојчињата „Faded Glory“ е совршен за вашето мало девојче. Удобно е и симпатично. Таа ќе сака да поседува по една во секоја боја и шема. Спарете го со сандали во текот на летото и хеланки и станови во есен. Изберете од разновидни бои и обрасци. It Облека за девојки со слава на слава : 100% памук. Врат на брод. 3/4 ракави. А-линија. Печатење на сите. Машинско миење ладно.

R

Им се допаѓа и на купувачите