.

.

Се прашуваат девојки на нација прекрасни без шоу чорапи, 6 пакувања

Се прашуваат девојки на нација прекрасни без шоу чорапи, 6 пакувања

DEN 128.00
Износ

Направете го секој ден прекрасен со оваа 6-пакет на чудо нација без шоу чорапи. Инспиративните фрази и симпатичните обрасци додаваат забавен завршен допир на која било облека. Исклучиво на. Вклучува : 6 пара без шоу чорапи. Отворено со ребра. Детали за цвест на пети. Супер-мека ткаенина. Прекрасни фрази и отпечатоци. 98% полиестер/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. 6 пакет печатени без шоу чорапи за девојчиња од Wonder Nation.

R

Им се допаѓа и на купувачите