.

.

Хиригин Новороденче Принцеза Чевли Дете Предвокер Со Кука И Јамка

Хиригин Новороденче Принцеза Чевли Дете Предвокер Со Кука И Јамка

DEN 2.00
Износ

Карактеристики : . Премиум материјал : чевлите За Принцези се изработени од висококвалитетно СТП, отпорни на абење, меки и удобни. Мек ѓон : лесниот мек ѓон за чевли е добар за стапалата на доенчињата чувствувајте ја земјата природно и растот е здрав. Затворање на кука и јамка : Користете затворање на кука и јамка, погодно за носење и полетување и останете на нозете на вашето новороденче. Применливи прилики : чевлите За Принцези се совршени за роденденска забава, свадба, фотографија, семеен собир итн. Спецификации : . Применлив пол : девојче. Материјал : СТП. Затворање : кука јамка. Функција : отпорен на абење. Боја : бела, кафеава, црна, папајавип, лимон жолта . Големина : 1(0-6 Месеци), 3(6-12 Месеци), 5(12-18 Месеци). Забелешка : . 1.Поставувањето на светлината и мониторот може да предизвика мала разлика во бојата. 2.Ве молиме дозволете мало отстапување бидејќи сите димензии се мерат рачно. Сликата е само за повикување. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Содржина На Пакетот : . 1 х пар Чевли Премиум материјал : чевлите За Принцези се изработени од висококвалитетно СТП, отпорни на абење, меки и удобни. Мек ѓон : лесниот мек ѓон за чевли е добар за стапалата на доенчињата чувствувајте ја земјата природно и растот е здрав. Затворање на кука и јамка : Користете затворање на кука и јамка, погодно за носење и полетување и останете на нозете на вашето новороденче. 5 бои : Достапни во пет бои бела, кафеава, црна, папајавип, лимон жолта. Можете слободно да изберете според вашите желби. Применливи прилики : чевлите За Принцези се совршени за роденденска забава, свадба, фотографија, семеен собир итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите