.

.

Thumbrintz Chevron Monogram Sham, Pink

Thumbrintz Chevron Monogram Sham, Pink

DEN 2.00
Износ

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка. Thumbrintz Chevron Monogram Sham, Pink : Убава уметност од MWW Design Studio создава монограм дизајн во розова, сива и бела боја за овој уметнички управуван срам. Печатено во извонредни детали за ткаена срам, ова е совршен допир за завршна обработка за секоја спална соба. Ткаенината е ткаена и срамна печатена и зашиена е полиестер со лесна нега и е поддржана со мека ткаенина од поли/памук. Текстурата во ткаенината дава димензија и уникатен изглед и чувство на духот. Уметноста што се користи за создавање на срам е достапна како дух. Машинско миење и суво.

R

Им се допаѓа и на купувачите