.

.

Детето Рајдер Костимот Ракун

Детето Рајдер Костимот Ракун

DEN 415.68
Износ

Направете го вашето дете во класично суштество од шумата Оваа Ноќ на Вештерките кога ќе ги добиете слатките И милувачки Деца Рајдер Ракун Костим! Со неколку крзнени предмети, лесно е да се подготвите за излегување на некој трик или лекување, дополнителна специјална забава за костими и многу повеќе! Тоа е прекрасен изглед за вашиот млад пријател За Ноќта на Вештерките! Овој костим доаѓа со костум за тело со прикачена хауба. Овој костим не доаѓа со чизми. Ноќта На вештерките Дете Рајдер Костимот Ракун.

R

Им се допаѓа и на купувачите