.

.

Резервоар за девојчиња Reebok Girls, големини со 4-18

Резервоар за девојчиња Reebok Girls, големини со 4-18

DEN 3.00
Износ

Овој врв на резервоарот Reebok е направен со меки перформанси лајт материјал, што го прави супер удобен за сите активности. Овој резервоар го содржи нашето лого на Делта Делта на потписот по должината на лентата на задниот дел. Софтанд праска од перфоманс лајт материјал. Активен резервоар за тркачки бек. Лого на Делта Делта на лента низ задниот дел. 87% полиестер, 13% спандекс. Машинско миење ладно. Tumble Dry Ship.

R

Им се допаѓа и на купувачите