.

.

Без повлекување момчиња карго џогер пан, големини 4-16

Без повлекување момчиња карго џогер пан, големини 4-16

DEN 255.04
Износ

Ова дно ги има сите наши омилени CS - удобни, пријатни и карго џебови! Олеснувајќи го лесно да се соберат скоро секоја облека, оваа џогер, панталони ги има сите завршни допири. Еластична и лента за влечење. Еластични манжетни. Товарни џебови. Достапно во повеќе бои.

R

Им се допаѓа и на купувачите