.

.

Девојки девојки поделени графичка преголема маица, големини xs- xlp

Девојки девојки поделени графичка преголема маица, големини xs- xlp

DEN 255.68
Износ

Таа ќе ја сака графичката преголема маица на „Правда за девојчиња“! Оваа симпатична маица за сплит има брендирање на сјајни секвенци и графики инспирирани од први во супер удобна ткаенина од Jerseyерси. Со својата координативна скрипција, оваа слатка маица е сигурна дека ќе биде А+ во гардеробата за враќање во училиште на вашата мода! Спарете го со омилените правда за правда за изглед исто толку уникатно колку што е таа! Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : графики за секвенци; валани манжетни; Вклучен Scrunchie. Правда Сплит графичка преголема маица за девојчиња. Правдата нуди парчиња на тренд и класични најважни работи за да го надополнат постојано развивачкиот стил на вашата девојка.

R

Им се допаѓа и на купувачите