.

.

Време на одмор девојки Нова Година на долги ракави Конфети графички мета, големини 4-18

Време на одмор девојки Нова Година на долги ракави Конфети графички мета, големини 4-18

DEN 3.00
Износ

Прославете ја оваа нова година со експлозија на долги ракави на конфети од време на одмор. Одликувајќи се со кул среќна новогодишна графичка печатење, со долги ракави кои се одлични за одржување на топло за време на одбројувањето на Новата година! Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт од предната страна. Нова Година графичка мета за девојчиња од време на одмор.

R

Им се допаѓа и на купувачите