.

.

Маица за изведба на долги ракави во Avia Studio Girls, големини со 4-18

Маица за изведба на долги ракави во Avia Studio Girls, големини со 4-18

DEN 224.00
Износ

Обично и кул, оваа маица за изведба од Авиа е одличен додаток на нејзината гардероба, без разлика дали се радува наоколу, игра надвор или се занимава со атлетски активности. Бесплатната и беспрекорна конструкција на Чафе обезбедуваат дополнителна удобност и лесно се враќаат кон нејзините омилени хеланки на Авиа. Екипаж. Долги ракави. Четиристрајно истегнување. Детали за шиење и ребра. Влага ткаенина за губење на влага за да се оддалечи од пот од кожата за да се задржи суво и светло. 70% најлон/26% полиестер/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Девојки - долг ракав од Авиа.

R

Им се допаѓа и на купувачите