.

.

Девојки Луксузни Пиратски Костим Големина Големи 10-12

Девојки Луксузни Пиратски Костим Големина Големи 10-12

DEN 3.00
Износ

Дали сте подготвени да ја преземете командата со сопствениот брод и да пловите по седумте мориња? Кога сакате да одите во потрага по авантура и грабеж, мора да ја имате вистинската униформа за работата! Со Нашите Девојки Луксузен Пиратски Костим, ќе бидете подготвени да го преземете кормилото и да му заповедате на вашиот екипаж до победа!Со овој костим, ќе имате целосно полнење на вашиот брод! Оваа облека доаѓа со кошула со прикачен печатен елек, пар хеланки, ремен, врвови за чизми и вратоврска за глава, давајќи ви се што ви треба за живот на море! Ги собереш Нашите Девојки Луксузни пиратски костим денес! Достапно Во Големини : Средно, Големо и XL. Предметот Вклучува : Кошула со Прикачен Елек, Хеланки, Ремен, Врвови за Чизми и Вратоврска за Глава. Сликата предмети не се вклучени : Меч. Материјал : 100% Полиестер, Не-Кожен Материјал. Инструкции За Нега : Рачно Миење Ладна Вода Не Белилото Не Пресврт Линија Сува Не Железо.

R

Им се допаѓа и на купувачите