.

.

Чуда на нација девојки култи панталони, големини 4- & плус

Чуда на нација девојки култи панталони, големини 4- & плус

DEN 3.00
Износ

Таа нема да пропушти ќотек во овие супер слатки, супер удобни панталони од Кулот од Wonder Nation. Се продава исклучиво на и. Повлечете еластична лента за половината со појас за само-вратоврска. Лагер за шорцеви; широка силуета на нозете. 100% рајон; Поставена : 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Кулот панталони за девојчиња од Wonder Nation.

R

Им се допаѓа и на купувачите