.

.

Инктастик Хо хо хо

Инктастик Хо хо хо

DEN 3.33
Износ

Дедо мраз конечно пристигна! Хо хо хо! Дедо Мраз е тука Младинска Маица, совршена за деца (и возрасни) кои се уште веруваат во Дедо Мраз На Божиќ. Инктастик хо хо хо! Дедо Мраз е тука Тинејџерски Краток Ракав Маица Унисекс Ретро Хедер Пинк Л. Одлично За деца и возрасни кои го сакаат Дедо Мраз и кои се возбудени За Божиќ. 5.0 мл., претходно намален 100% памук. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер и Сите Ретро Бои се 50/50 памук/полиестер. Беспрекорна јака од 1х1 ребро. празници среќни среќни подароци подароци оџак ѕвезди се смеат мета деца дете дванаесет облека облека тинејџерски.

R

Им се допаѓа и на купувачите