.

.

Лупсун Ромперс Мало Бебе Момчиња Девојки Боја Кадифен Слатка Мечка Уши Зима Дебела Чувајте Топол Комбинезон Ромпер Роденденски Подароци За Девојчиња Момчиња Деца

Лупсун Ромперс Мало Бебе Момчиња Девојки Боја Кадифен Слатка Мечка Уши Зима Дебела Чувајте Топол Комбинезон Ромпер Роденденски

DEN 351.84
Износ

Дете Бебе Момчиња Девојки Боја Кадифен Симпатична Мечка Уши Зима Дебела Задржи Топло Комбинезон Ромперфеатури : Удобен Материјал . Изработен од висококвалитетен полиестер, Супер мек и дише.природни и еластични, носливи и стилски. Не и штети на кожата на бебето, бебето ќе се чувствува удобно да ја носи оваа мека ткаенина. топло и удобно, погодно за кожата, погодно за носење на бебето во зима. СИМПАТИЧНА 3Д МЕЧКА УШИ СО КАЧУЛКА - дете еднобоен дуксер со симпатична ромпер,смешна и слатка,омилена на мало момче/девојче.Шарен дизајн, направете ги вашите деца да се истакнуваат во запеаната. мечка уво качулка памук поместена ромпер, која е убава, топло и практично.Прекрасна мечка уши дизајн на хауба шапка. Дизајнот на ромпер со цврста боја, супер топол и симпатичен за носење. КАЧУЛКА ТОПЛО КОРАЛНО РУНО РОМПЕР-дете бебе 3Д мечка уши дуксер ромпер топол Зимски капут за девојчиња момчиња. Хаубата отпорна на ветер со уши од мечка на капа на хаубата, ги одржува децата топли во зимско студено време. Пролет fall зима качулка зима топла качулка ветроупорен кардиган џемпер руно ромпер, повеќе топло кога децата носат, тоа е многу добра термичка заштита. Лесно за ставање и полетување. Меко и нејасно руно, мала тежина, но топло и пријатно, е како да го завиткате вашето малечко во омилено ќебе. Применливи прилики - бебиња со цврста боја топол ромпер одличен за секојдневно секојдневно носење зима, погоден за секоја пригода за одмор, вклучувајќи дома, училиште, шопинг, игра на отворено, одмор, фотографија итн. Погоден е и како роденден, Денот на Благодарноста или божиќниот подарок за вашето дете. Спецификација-доенчиња бебе момчиња и девојчиња зимски кадифен качулка ромпер достапен во 5 големини, погоден за деца од 0-24 месеци . Ве молиме изберете соодветна големина според табелата со големини и вистинската бројка на бебето за купување. Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!Материјал : должина На корални Руно ракави : Долги Ракави Главна Боја : Како Што Покажува Сликата : Симпатичниот И модниот дизајн го прават вашето бебе попривлечно одлично за секојдневна, Дневна, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебињаизработен е од висококвалитетни материјали,чувство на мека рака, без никаква штета на кожата на вашето бебе ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,ви благодариме За Разбирањето!1 инч = 2,54 cmattence plz : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите, благодарам.Ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1пц Ромпер Бебе Девојка Облека. бебешка облека за девојчиња. бебешка облека. девојче. Божиќ, Ноќта На Вештерките, Денот На Благодарноста, Роденденски Подарок.

R

Им се допаѓа и на купувачите