.

.

Ископување на женското копче со високи копчиња за летање на слаби фармерки

Ископување на женското копче со високи копчиња за летање на слаби фармерки

DEN 287.04
Износ

Слаби фармерки засекогаш. Скини во основа останаа константа во многу години гардероба на модата. Овие фармерки со лажички имаат голем пораст за ултра-ласкаво вклопување. Исклучиво на. Материјал : 52% памук/29% полиестер/18% вискоза/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина 4. одговара : слаба нога. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 29 ”inseam. Затворање : летање на копчето. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : јамки на ременот; потресени детали. Копчето за жени летаат фармерки од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

R

Им се допаѓа и на купувачите