.

.

Викерман 31 Кадифе Поинсетија Декоративен избор на Божиќ

Викерман 31 Кадифе Поинсетија Декоративен избор на Божиќ

DEN 1.00
Износ

Ова убаво парче Божиќно деко од Викерман сигурно ќе ја направи вашата сезона светла. Без разлика дали тоа е за дрво или за домашна декорација, овој производ ќе ви даде дополнителна Божиќна талент што ви треба. Викерман 31 „Velvet Poinsettia Decorative Christmas Pick : 31“. Совршено за на дрво или како домашна декорација. Направени од квалитетни материјали.

R

Им се допаѓа и на купувачите