.

.

Собранието на оската NCV CV се вклопува во Изберете: Volvo S70, Volvo V T Turbo

Собранието на оската NCV CV се вклопува во Изберете: Volvo S70, Volvo V T Turbo

DEN 1898.40
Износ

Монтажата на моторот GSP се дизајнирани да ги надминат Speicifcations OE во вклопување, функција и леснотија на инсталација. GSP користи само материјали за премиум одделение за долговечноста на производот Gaurnteed. GSP го поддржува овој производ со водечка индустрија, 18 mth, 18,000 милји гаранција (кој и да е прв). Опис на типот на дел од ААИА "Собрание на CV оска". Земја на потекло (примарна) „Кина“. Карактеристики и придобивки „Сите CV-шахти се подложени на широк процес на контрола и тестирање на квалитетот за да се обезбеди долготрајни перформанси.“. FITS Изберете : 1998 Volvo S70 1998 Volvo V70 T5 Turbo 1993,1994-1995,1997 Volvo 850 1996 Volvo 850 BASE/GLT и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите