.

.

Ступел Индустрии Модерна Фотографија Со Пердуви Од Птици Геометриска Ацтечка Шема Апстракт, 30, Дизајн од Студио За Ѕвезден Дизајн

Ступел Индустрии Модерна Фотографија Со Пердуви Од Птици Геометриска Ацтечка Шема Апстракт, 30, Дизајн од Студио За Ѕвезден

DEN 2.67
Износ

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Уметноста е подготвена да виси без потреба од инсталација. Да не зборуваме, во оваа големина, сигурно ќе биде фокусна точка на секоја просторија! Димензии : 40 х 1,5 х 30 Инчи. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Создадете прекрасни уметнички прикази со потпирање и слоевитост на нови уметнички дела на вашите ѕидови. Совршен за празни полици или камини, не е потребна инсталација или чистење. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Дизајн Од Ѕвездени Дизајн Студио.

R

Им се допаѓа и на купувачите