.

.

Неутип 71 x34 црно модерен огледало со целосна должина

Неутип 71 x34 црно модерен огледало со целосна должина

DEN 2469.60
Износ

Нашиот идеал е да ве опремиме со соодветни исклучителни огледала со целосна должина и wallидни огледала во соблекувалната, спалната соба, дневната соба, трпезаријата, бањата и влезот, за да можете да ги задржите во добра состојба дома или кога излегувате и ќе излезете надвор, и Направете да се чувствувате сигурни. Спецификација - 71 "x 34", повеќеслојни за поголема заштита. Оригинална технологија за запечатување на работ, трајна и потрајна . Алуминиумска рамка за легура - Големото огледало за облекување на подот е во униформа боја и фина површина затоа што користевме мат полирани рамки за легури на алуминиум. Поместување и инсталација . HD & Explofsion-Pruof-Целосното огледало на телото е обложено со сребрен нитрат, третман против низа, без оксидирани и 'рѓа, повеќе HD. Сребрено огледало без бакар, еколошки. Разбиеното стакло нема да се истури дури и под влијание на надворешна сила, повеќе побезбедна и заштитна . Лесна инсталација- Нашите огледала се инсталираат со куки. На задниот дел од огледалото има 4 дупки. Можете да го обесувате хоризонтално или вертикално, што е многу цврсто. Тоа е добар избор за дневна употреба или декорација . 100% наплата/замена : Целосна наплата или бесплатна замена за огледало (и) оштетени при пристигнувањето, не е потребно враќање, едноставно испратете ни неколку слики преку порака за да го покажеме оштетеното огледало ( S).

R

Им се допаѓа и на купувачите