.

.

Medline Illinois Ave Ave Mens Athertical Cargo Pack Pant

Medline Illinois Ave Ave Mens Athertical Cargo Pack Pant

DEN 0.67
Износ

Стил во движење со нашите панталони за атлетски карго за мажи во Илиноис. Оваа 4-насочна ткаенина за истегнување се движи со вас. Се ласка со моден напред. Тој е избледен и отпорен на брчки и е изработен од мешавина од поли/рајон/спандекс. Должина на инсејм- ситни (28 ") Редовен (31 ") висок (34 "). Унисекс пантолона со влечење и еластична лента за половината. 7 џебови и функционален патент. мешавина од ткаенина од поли/рајон/спандекс.

R

Им се допаѓа и на купувачите