.

.

Портланд Трејлблазерс Нба Сребрена Љубов Седиште

Портланд Трејлблазерс Нба Сребрена Љубов Седиште

DEN 2559.84
Износ

Дневна Во Вашиот Портланд Trailblazers Нба Сребрена Љубов Седиште со еден пријател и да уживаат навива на Вашиот Trailblazers на победа. Сребрената серија е совршен избор за изглед, удобност и разноврсност. Се одликува со синтетичка кожа со рамка од тврдо дрво, пружинска суспензија без попуштање и пена со висока еластичност. Најдобро од сите лого патенти на и надвор од стол за бескрајни прилагодување. Љубовното Седиште е стандардно со две идентични логоа. Xzipit патентиран Заменлив Лого Систем. Вештачка Кожа, пвц. Оружје Во Стилот На полумесечина И Дизајн На Вкрстен Бод. Пружинска Суспензија" без Попуштање " и Пена со Висока еластичност. Ограничена Доживотна Гаранција.

R

Им се допаѓа и на купувачите