.

.

Сончев Хибриден Црева Фт. Црна Повлече Слободен Стои Црево Ролна

Сончев Хибриден Црева Фт. Црна Повлече Слободен Стои Црево Ролна

DEN 2.00
Износ

Хибридното Црево со Сончање држи до 225 стапки. на стандард 5/8 во. црево и доаѓа целосно составен за да се обезбеди мобилност леснотија на користење на која било локација. Неговиот лесен материјал со рачка за преклопување го олеснува транспортот низ вашата градина и обезбедува компактно складирање за зимата. Нашата технологија На Слајд Трак помага во рамномерно премотување и одмотување, спречувајќи го цревото да се натрупа на едната страна од ролната. Лидер црево и хибридни месинг во и надвор цевка се вклучени. Изградена од издржлив челик и рециклирана смола, оваа одржлива практична ролна за црево е лесна за одржување. Преклопете ја рачката обезбедува удобно и компактно складирање. Чувајте ги рацете чисти со нашиот водич за црево За Слајд Трак го прави цревото за ликвидација и одмотување лесно и без заплеткување. Лесниот материјал го олеснува движењето од напред кон задниот дел на куќата и складирањето за зима. Мобилноста обезбедува леснотија на користење на која било локација. Вклучува хибридни месинг во и надвор цевка. Лидер црево вклучени.

R

Им се допаѓа и на купувачите