.

.

Вилсон машка висока екипа со тениски чорапи, Вилсон Црвена црна боја

Вилсон машка висока екипа со тениски чорапи, Вилсон Црвена црна боја

DEN 367.52
Износ

Опремено со дополнителна поддршка на лак и амортизирање за значителна апсорпција на шок, оваа боја на екипажот со високи екипи ги олицетворува перформансите и удобноста на теренот. Овој полиестерски чорап има и лево и десно специфични дизајни, така што нозете имаат подобро, поинтуитивно вклопување. Достапно во две димензии. Мало/средно одговара на машка големина на чевли 7-9,5. Влак влага за да ве одржи ладно и суво додека играте. Поени на глуждот и целосна џебна потпетица создаваат совршено вклопување. Поддршка на лак и глужд со дополнителна помош за амортизирање со апсорпција на шок. 93% полиестер 5% спандекс 2% најлон.

R

Им се допаѓа и на купувачите