.

.

Чизми за машка патент на машка NYујорк

Чизми за машка патент на машка NYујорк

DEN 3.33
Износ

Одржувајќи го вашиот секојдневен изглед на точка со чизмите за токи на Мадден Cујорк. Комбинирајќи елегантна силуета со груби сензибилитети, овие чизми ја облекуваат облеката со леснотија. Лизгајте ги, манжетирајте ги омилените фармерки и покажете ги! Исклучиво на. Материјал : горен : синтетички материјал; Outsole : TPR. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : фронт на чипка; Затворање на страничен патент. Карактеристики на удобност : удобно чорап; солидна надворешна плоча. Бакави чизми за мажи од Мадден Cујорк.

R

Им се допаѓа и на купувачите