.

.

Опуштено опуштено вклопување на машката со Skechers, Pelmo, чипка водоотпорен подигање за пешачење

Опуштено опуштено вклопување на машката со Skechers, Pelmo, чипка водоотпорен подигање за пешачење

DEN 767.84
Износ

Продолжете да одите во која било состојба со удобност и солиден стил во опуштено вклопување во Skechers : Relment - Boot Pelmo. Водоотпорен траен спортски велур со синтетичка и мрежна ткаенина во чипка на висина на глуждот удобност за пешачење во стилот на пешачење со акценти за шиење и преклопување. Меморија за пена. Водоотпорен мазен издржлив спортски велур горниот; Лесно текстурирани трајни синтетички преклопувања на пети и пета; Затегнување на висина на глуждот, удобност за удобност, случајни акценти за шиење; Врежана детали за страната на велур; Јака од ткаенина од ткаенина и детали за областа на чипка за ефект на ладење на велур и преклопувања на потпетици; Детали за логото на страната и потпетиците; Потпетица на ткаенината повлечете ја чипката од јамка предниот дел со метални прстени и горните куки; Дизајн на висина на глуждот за дополнителна удобност и стабилност; Подготвен јака и јазик на јазикот го задржува времето; Постава за мека ткаенина; Опуштено вклопување дизајн за пространа удобна вклопување меморија пена со целосна должина удобна влошка; Запечатен водоотпорен дизајн на цвест; Шок што апсорбира шумски гумен пети браник предниот; Флексибилна гума со висока влечење на влечење во форма. Водоотпорен мазен издржлив спортски велур горниот. Дополнително широко опуштено вклопување (R) дизајн создавајќи простор за пети. Лесно текстурирани трајни синтетички преклопувања на пети и пета. Затегнување на висината на глуждот, удобно подигање. Акценти за шиење. Вметна детали за детали на страната на велур. Мрежа од јака од ткаенина и детали за областа на чипка за ефектот на ладење. Случајна страна и потпетица на велур. Детали за логото на страната и потпетиците. Потпетица на ткаенини влечење на јамка. Чипка нанапред со метални прстени и горните куки. Дизајн на висина на глуждот за дополнителна удобност и стабилност. Подготвена јака и јазик.

R

Им се допаѓа и на купувачите