.

.

Antero Dishable Stickingfoot Waders, Medium By Alen Company

Antero Dishable Stickingfoot Waders, Medium By Alen Company

DEN 480.00
Износ

Волшебниците за дишење на Antero Dishingfoot имаат ултра-свеж антимикробно лекување со напредна технологија за микро пори на MPT. Овие брадавици, исто така, имаат внатрешен џеб за складирање на внатрешни работи, ленти за веб-рамо, вградени во чакалки, со висока густина на неопренови со голема густина, двојно прицврстени чизми, повеќе прстени Д-прстени на предната и задниот дел. Средна големина се вклопува 45 "градите, 34 " Inseam и големини на чевли 6,5-9,5 (САД). Antero Breathable Stockingfoot Waders : The Antero Breathable Stockingfoot Waders feature an ultra-fresh antimicrobial treatment with advanced MPT Micro Pore Technology These waders also have an interior flip out storage pocket, web shoulder straps, built in gravel guards, high density neoprene double taped booties, multiple Д-прстени на предната и задниот дел.

R

Им се допаѓа и на купувачите