.

.

DesignArt 'Geode Marbled xvii' модерен панел за завеси од средниот век

DesignArt 'Geode Marbled xvii' модерен панел за завеси од средниот век

DEN 485.76
Износ

Акцентирајте ги и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со овој сив оникс со завеса за розови подмножества . Оваа елегантна модерна завеса од средниот век се печати со употреба на висококвалитетно мастило отпорно на еколошко блед, и е рачно изработено на побарувачка само за вас . Фаукс-линената ткаенина е изработена од полиестер од 270 GSM, дозволувајќи му на овој сив и сребрена кора на целосно и безбедно машина што се мие . завесите се украсни, а не затемнуваат. Филтрацијата на светлината е 50% : просторијата ќе биде темнина кога ќе се затвори и ќе обезбеди приватност. сепак нема целосно да ја блокира светлината . Карактеристики : . - Стил : модерно од средниот век. - Предмет : Куќа. - Боја : Греј и сребро. - Модел : Апстракт. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Не затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

R

Им се допаѓа и на купувачите