.

.

Слатка домашна колекција шик чиста глава вертикална панел за завеси на прозорецот 50 63

Слатка домашна колекција шик чиста глава вертикална панел за завеси на прозорецот 50 63

DEN 3.33
Износ

Закачете ги овие излитени шик панели за завеси на вашите прозорци за малку дополнителна приватност. Секој панел се продава одделно и има спирални каскади на материјал за елегантен ефект. Pockеката на шипката овозможува лесна инсталација над вашата омилена шипка. Материјал : полиестер. Модел : Руфл. Изградба : 1,5 "џеб на прачка.

R

Им се допаѓа и на купувачите