.

.

Сет на тетоважа во Чикаго, така 8 -парчиња - нема големина

Сет на тетоважа во Чикаго, така 8 -парчиња - нема големина

DEN 118.08
Износ

Beе биде очигледно за кој состав вашиот корен кога ги спортувате овие тетоважи на Чикаго Вајт Сокс! Тие се едноставни за примена и отстранување за брзо и лесно прикажување на ентузијазам на денот на играта. Овој пакет доаѓа со осум мали тетоважи, секоја од нив има автентични бои и графики на Чикаго Вајт Сокс, за да можете да ги зачувате за идни игри или да ги споделите со вашите колеги фанови. MLB Chicago White Sox кора и стапчиња за стапчиња.

R

Им се допаѓа и на купувачите