.

.

Светлични машка чипка на патики

Светлични машка чипка на патики

DEN 400.00
Износ

Пробајте ги овие кул бели чевли со ниско ниво на чипка на врвот, кои имаат уникатен дизајн за омилениот приказен за играчки на сите, Buzz Lightyear! Овие патики вклучуваат бела рамна памучна чипка, лого на светлината, сенф најлон ткаена етикета и регистарска табличка за лого. Овој еден-на-еден вид Buzz Lightyear Sneaker ќе ви трае до бесконечност и пошироко! Материјал : Топло црно 8 мл. Платно, латекс пена, бела гума на еднократна гума. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Бела рамна памучна чипка нагоре. Боја : Бела, маслинка, сенф, црвена, црна, виолетова. Карактеристики : гумена апликација на странични панели, постепена јака за удобност, бела рамна памучна чипка, лого на светлина, печатено од нозе, рефлексивно PU-таб со отпечаток на екран, регистарска табличка за лого на задникот. Големини 7-13.

R

Им се допаѓа и на купувачите