.

.

Tuck & von машки фау крзнено лизгање на затнување

Tuck & von машки фау крзнено лизгање на затнување

DEN 1.67
Износ

Влезете во лизгачот на Алан по долг работен ден за максимална удобност. Нозете ќе ви бидат пријатни завиткани во топлата факс-обложена со крзно и внатрешноста на меморија. Мекиот полиестер карирана ткаенина на горниот дел дава одреден стил на оваа палета за лизгање на зимска одобрена. Тип на рамна потпетица : ѓон. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux Fur. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 9. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите