.

.

Организатор За Складирање чевли, Чевли За Чевли Без Инсталација Со Проѕирни Врати, Кабинет За Чевли Со 2 Решетки за Држење 2 Пара Чевли за Ходник, Дневна Соба, Плакар

Организатор За Складирање чевли, Чевли За Чевли Без Инсталација Со Проѕирни Врати, Кабинет За Чевли Со 2 Решетки за Држење 2

DEN 1119.84
Износ

За Нас. ЈИТАХОМ носи страст за животот и е посветен на создавање визуелно зачудувачки мебел со минималистички стил наменет за секојдневна употреба. Секое парче е резултат на уникатен дизајн и прецизна изработка, комбинирајќи уметност и функционалност, минималистички контури и скулпторски детали, за да се чувствувате удобно во вашиот секојдневен простор. . Определување. - Лесно Се Склопува. - Водоотпорен. - Издржлив и Стабилен. Спецификации. Бренд : ЈИТАХОМА. Боја : Бела. Материјал : Пластика. Тежина На Предметот : 23,6 Фунти. Димензии на производот : 13,39 х 33,46 х 40,94 инчи. 3 МИН БРЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Новиот интегриран дизајн на преклопување овозможува брзо проширување и колапс; безболно склопување единечниот оддел и капацитетите на горната кутија се 22 и 130 фунти, соодветно; Горната површина создава совршено место за прикажување за поставување светилки, растенија и декори. ИСКЛУЧИТЕЛНИ ДЕТАЛИ : транспарентен панел на вратата Со Двојно стакло и вградена силна магнетна врата на кабинетот за самовшмукување совршено се усогласуваат за да понудат елеганција со практичност; Решетката за чевли Со вентилациони дупки на вратата ги зачувува вашите вредни чевли со години. МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА КУТИЈА ЗА СКЛАДИРАЊЕ : разноврсна кутија за чевли која одговара на сите видови потреби за складирање; Располага со се од машки и женски чевли со стандардна големина, како што се патики, чизми, високи потпетици итн., на дневни предмети како книги, играчки, козметика, закуски, крпи, колекции; само фрлете ги и уживајте во организиран живот. КОРИСНИЧКИ МАТЕРИЈАЛ : Вкупното складирање Чевли F-Нула овозможува безбедна употреба за вашето семејство и домашни миленици; тоа е одржување на обликот и лесно се одржува; Нашата сигурна услуга ги опфаќа сите ваши грижи.

R

Им се допаѓа и на купувачите