.

.

Шиба Ину Црно И Тен Толку Сакаше Честитки И Коверти на

Шиба Ину Црно И Тен Толку Сакаше Честитки И Коверти на

DEN 1.33
Износ

Честитки И Пликови пакет од 8 кој раса специфични Шиба Ину уметнички дела. Прославете Го Денот на Вљубените со Овој Ден На Вљубените . Овој Пакет Честитки и Пликови од 8 е од колекцијата Богатства На Каролина толку си многу сакан. Богатства Каролина Печатени Честитка Пакет. Ова е пакет од осум преклопени 5х7 картички и осум соодветни бели пликови. Овие картички се празни внатре за да ја додадете вашата специјална белешка или специјален празничен поздрав. Целосните уметнички картички во боја се отпечатени во нашиот објект во целосна боја на нашиот капак од 80 килограми или 216 GSM. Супер мазната завршница на белите картони навистина ги подобрува уметничките дела на картичката. Секоја картичка доаѓа со соодветен бел плик. Уметничкото дело на картичката е создадено од еден наш домашен креативен уметник или еден од нашите лиценцирани уметници. Пакет од 8 5х7 А7 Големина Празни картички со пликови со честитки, Празни Честитки, празни картички за белешки, Божиќни Картички или картички за Благодарност. Богатствата На каролина Празни Честитки се Испечатени во Целосна Боја во Соединетите држави. Внатрешноста е празна за да ја напишете вашата порака. Кутии картички со бели пликови а7 празни картички големина или 5х7 преклопени картички се во пакувања од 8 картички и пликови. Половина пати честитки со коверти. Големината на картичката е 7 инчи на 10 инчи и се преклопува на Или а7 преклопени картички. Подароци шиба Ину, Колекционерски предмети Шиба Ину, подароци За Денот на Вљубените и колекционерски предмети.

R

Им се допаѓа и на купувачите