.

.

Империја Уметност Директни Миленичиња Рок Музика Колекционерски Парична Казна Коска Кина Чаши оз-Сет на 6

Империја Уметност Директни Миленичиња Рок Музика Колекционерски Парична Казна Коска Кина Чаши оз-Сет на 6

DEN 462.40
Износ

Комплет од 6 Миленичиња рок_ парична казна коска кина 20 мл. чаши. Овие Миленичиња rock_ fine cone кинески чаши за кафе ви даваат можност да ги видите преслатките миленичиња што ги сакате облечени како познати личности на вашата кригла. Достапно со различни крзнени суштества за да одговара на желбите на сите љубители на животни! Кој подобар начин да го започнете вашето утро отколку со чаша Џо и вашите симпатични Миленичиња рокенрол бади? Порцеланот е млечно бел во боја, убав во форма и удобен во вашата рака. Комплетот за кригла е изработен од фина коска кина и завршен со прекрасна глазура. Живите бои и дезени доловуваат различни крзнени суштества за да одговараат на сите љубители на животни желби. Секој 20 мл. Порцеланот е млечно бел во боја, убав во форма и удобен во вашата рака. Безбедна машина за миење садови.

R

Им се допаѓа и на купувачите