.

.

Време на одмор Среќен Тумблер, 17oz, јасно, со кофети внатре, забава, чаши

Време на одмор Среќен Тумблер, 17oz, јасно, со кофети внатре, забава, чаши

DEN 319.84
Износ

Овој забавен и разигран гушар ќе направи одличен Божиќен подарок оваа година. Tumbler има лебдечки златен сјај со печатење "Остани среќен " на предната страна. Овој двоен wallид за патувања е совршен за да го задржите омилениот пијалок ладно подолго. Â Капакот е забавна форма на дијамант. Тумблер има 17 унци. Завртки за капакот се вклучени и исклучени. Време на одмор Тумблер 17 мл, мулти боја, добар избор за подарок на наставникот како подарок. Исчистете пластичен двоен wallид со симпатична шема, вклучени слама и убав лак. Tumbler Timbler Tumbler. 17 мл. H 10.2 "DIA 3". Двоен wallид. Iridescent Tumbler со лебдечки златен сјај. Овој забавен и разигран гушар ќе направи одличен Божиќен подарок оваа година. Tumbler има лебдечки златен сјај со печатење „Остани среќен“ на предната страна. Овој двоен wallид за патувања е совршен за да го одржите омилениот пијалок подолго време. Капакот е забавна форма на дијамант. Тумблер има 17 унци. Завртки за капакот се вклучени и исклучени.

R

Им се допаѓа и на купувачите