.

.

Северна Дакота Борбени Јастреби Врежана Кафеава Кожа Трифолд Паричник

Северна Дакота Борбени Јастреби Врежана Кафеава Кожа Трифолд Паричник

DEN 399.20
Износ

Убав кафеав кожен трифолд со името и логото на вашиот омилен тим врежани на лицето. Внатре има главен ракав за готовина, 6 слотови за кредитни картички и посебен држач за ЛИЧНА КАРТА во средината. Мери приближно 3 "х 4" кога е затворен. Официјално Лигата Лиценцирани. Мери приближно 3 "х 4" кога е затворен. Згодна кафеава кожа билфолд со името и логото на вашиот омилен тим врежани на лицето. Внатре карактеристики главни пари ракав, 6" кредитна картичка " слотови и џеб центар ПРОЕКТ. Внатрешни делови од паричник изработени од издржлив најлон материјал. Официјално Лиценцирана Стока.

R

Им се допаѓа и на купувачите