.

.

Време и УВ отпорна на жична рамка со две лица прирачни чадор

Време и УВ отпорна на жична рамка со две лица прирачни чадор

DEN 2.67
Износ

Чадорот е секогаш корисен да има за секое време од сезоната. Изградени со силни и издржливи 10 врамени жици, нашите чадори не само што ќе понудат фантастична заштита од истурање на дожд и врева сонце, туку и ќе издржи силни струи на ветер до 55 км на час! Дополнителниот издржлив систем на рамка отпорен на ветер ќе го спречи чадорот да се влече во надвор и ќе остане цврсто дури и против силните ветрови. Чадор е неопходност за патникот во движење, затоа изберете го нашиот сигурен чадор Аруси денес! (Овој чадор може да одговара на 2 лица удобно.) Квалитетен најлон материјал. УВ заштита. Компактен и преносен. Лесно е да се отвори со едноставно влечење (рачно отворање). Трајно жично врамување против ветер и дожд. Вклучува капакот на ракавот /w вграден во лента за зглобот. Рамка со ветровизори со 10 редови. Дијаметар од 50in (отворен) / 30,5in висина (отворена). 11.75in (L) x 2.25in (H) x 2.25in x (D) (кога е затворен и обвиткан).

R

Им се допаѓа и на купувачите